Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava Svojanov-13.9.2009

14. 9. 2009

Svojanov 13.9.2009

Dne 13.září 2009 se konala podzimní klubová výstava leonbergerů ve Svojanově.Ačkoli se Tyron účastnil klubových výstav pravidelně,tentokráte musel zůstal doma,protože si asi před měsícem poranil přední nohu o drát a vyholené místo mu ještě nestačilo zcela zarůst.

Výstavy se z našich psů zúčastnil pouze Bergan a ještě dalších 5 Tyronových potomků. Všichni nám udělali velikou radost . Všem majitelům moc děkujeme za  předvedení a přejeme hodně dalších úspěchů.

mezitřída psi: Barny Bohemia Qwerty- V1,CAC

                          Bergan Bohemia Qwerty-V2,res.CAC

 

třída mladých feny: Abigail Podmoklická blata-V2

mezitřída feny: Berga Bohemia Qwerty-V

                           Berrenicca Baby Grand Aiveco-V

třída otevřená feny : Arossa Bohemia Qwerty-V

posudek Bergan:

Skoro dvouletý pes,velmi pěkné hlavy,samčího výrazu.Skus nůžkový,chrup úplný,výborný pigment,oko tmavé,ucho standard.,korektní horní linie,korektní ocas,perfektní prostorný pohyb,srst ve výborné kvalitě,varlata obě.

 

Prožili jsme velmi hezký den, výstava měla pěknou atmosféru,pan rozhodčí byl velmi příjemný a komunikativní,takže celkový dojem pro nás byl velice pozitivní.

Velice nás potěšilo první místo Barnyho,a jeho páníčkům to moc a moc přejeme. Určitě si to zaslouží za lásku a bezvadnou péči,kterou jemu a jeho psí kamarádce leonce Lucce věnují. Pane "modrý" udělal jsi nám velikou radost.